--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

واگذاری منطقه گردشگری گیلارلو به شهرداری گرمی

نویسنده : روابط عمومی 1400/06/11
گردشگری
29 0

با برگزاری جلسه با حضور مسئولان شهرستان گرمی منطقه گردشگری گیلارلو به شهرداری گرمی واگذار شد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، جلسه‌ای با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرمی و روسای اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و امور آب گرمی به ریاست علی بهشتی فرماندار شهرستان تشکیل شد تا در خصوص نحوه مدیریت و بهره‌برداری از منطقه نمونه گردشگری گیلارلو که قسمتی از محدوده شهر گرمی به شمار می‌آید، تصمیم‌گیری شود.

در این جلسه  پس از بررسی و گفت‌وگو، فرماندار گرمی ضمن تشریح اقداماتی که از سوی ادارات مختلف برای تجهیز و توسعه کمپینگ گیلارلو صورت گرفته است؛ واگذاری آن به شهرداری گرمی را گزینه‌ای مناسب دانست که می‌تواند ضمن حفظ و نگهداری از امکانات موجود، بهترین خدمات را به گردشگران و مردم ارائه دهد.

شهردار و اعضای شورای شهر گرمی  نیز ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده برای توسعه گردشگری، از واگذاری منطقه گردشگری گیلارلو به شهرداری این شهرستان استقبال کردند.

منطقه نمونه گردشگری گیلارلو در شش کیلومتری شهرستان گرمی واقع شده است که اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان طی سال‌های گذشته بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال برای توسعه و تجهیز این منطقه هزینه کرده است.

از جمله اقدامات عمده صورت گرفته شامل بهسازی راه دسترسی و آسفالت ورودی، تهیه و تعبیه سرویس‌های بهداشتی مناسب با حفظ محیط زیست، تهیه و نصب آلاچیق جهت استراحت گردشگران و پاکسازی و ساماندهی کلی محوطه بوده است.

انتهای پیام/

نادر فلاحی گرمی گیلارلو استان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1400/06/31        Brandidea