--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

رایزنی با وزیر میراث فرهنگی برای پشتیبانی از طرح های پیشران گردشگری اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1400/01/16
گردشگری
52 0

در جلسه ‌ای با حضور وزیر میراث ‌فرهنگی، راهکارهای پشتیبانی و مانع ‌زدایی از طرح ‌های پیشران گردشگری استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، طی جلسه‌ای که در دفتر وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با حضور وزیر و معاونان و مدیران ستادی وزیر میراث‌فرهنگی، استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل و جمعی از سرمایه‌گذاران طرح‌های گردشگری استان برگزار شد، طرح‌های پیشران سرمایه‌گذاری گردشگری اردبیل مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در این جلسه مقرر شد تا در راستای پشتیبانی و مانع‌زدایی از طرح‌های پیشران سرمایه‌گذاری گردشگری استان اردبیل اقدامات اساسی انجام شده و این مهم جزو اولویت‌های سال 1400 قرار گیرد.

پروژه‌های گردشگری مجتمع گردشگری و پیست اسکی اندبیل خلخال، پل معلق و مجتمع گردشگری ورگه سران و منطقه نمونه گردشگری ازناو خلخال از جمله طرح‌های مورد بررسی در این جلسه بود.

همچنین در این جلسه به درخواست استاندار اردبیل مقرر شد تا تصمیمات اساسی در ‍پرداخت تسهیلات مصوب در بودجه سال 1400 برای بازسازی و نوسازی واحدهای اقامتی استان توسط وزیر میراث‌فرهنگی اتخاذ شود.

با توجه به آماده افتتاح بودن برخی طرح‌ها و فراهم بودن زمینه برای آغاز عملیات عمرانی برخی پروژه‌های دیگر مقرر شد با سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان در روزهای 31 اردیبهشت و یکم خرداد امسال افتتاح و بازدید از این طرح‌ها انجام شود.

/انتهای پیام

نادر فلاحی گردشگری استان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1400/01/29        Brandidea