--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

پیام تبریک مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل به مناسبت حلول سال 1400

نویسنده : روابط عمومی 1399/12/30
81 0

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل با صدور پیامی آغاز سال 1400 شمسی را تبریک گفت

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با صدور پیامی آغاز سال 1400 شمسی را تبریک گفت که متن پیام به شرح ذیل است:

 یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

خداوند متعال را شاکریم که بازهم توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را برای مردم دیار مهر و مهربانی  ارزانی داشت تا با تدبر در آنچه که گذراندیم در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت و کامیابی خویش ببندیم.

آغاز سال نو و عید نوروز باستانی از کهن آیین‌های این دیار دیرین است که همواره نشانه افکار، اندیشه و کردار جدید و تصمیم‌های نو برای آینده است تا با بهره‌گیری از تجربیات گذشته گام‌هایی استوار در تحقق ایده‌ها و طرح‌های ماندگار جهت سربلندی این مرز و بوم برداریم.

در آستانه فرا رسیدن عید نوروز و بهار پرطراوت که آیینه تمام نمای قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، با مزین شدن سال 1400 به سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری  باید تلاش‌ها به سمت و سوی آینده‌ای بهتر از گذشته برای دستیابی به اهداف متعالی نظام باشد.

برنامه‌های این اداره‌کل نیز در سال ۱۴۰۰ بر کار و تلاش و فعالیت وافر و موثر در راستای خدمات‌رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم شریف استان و بسترسازی برای توسعه منطقه بوده که این امر با مشارکت و همراهی مردم فهیم خطه دارالارشاد و فعالان در حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی میسر خواهد شد.

امیدوارم در سال پیش رو ابتدا با مدیریت بحران ناشی از ویروس کرونا و جبران خسارات در این حوزه و سپس با تکیه بر خرد جمعی و بهره‌گیری از مشارکت اجتماعی آحاد جامعه بتوانیم بیش از پیش در مسیر رشد و بالندگی گام برداریم و پیشرفت و تعالی در حوزه وظایف محوله را فراهم آوریم.

بر خود لازم می‌دانم از مشارکت و همکاری صمیمانه مردم شریف استان در پیشبرد اهداف این اداره‌کل نهایت تشکر را داشته و در این سال جدید برای تمامی هم‌استانی‌ها سالی سرشار از سلامتی، شادی، برکت، موفقیت و پیروزی  را از خداوند متعال خواستارم؛ نوروزتان پیروز، دلهایتان پیوسته شاد و دستانتان پرثمرباد.

نادر فلاحی

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل

نادر فلاحی عید نوروز استان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1400/01/29        Brandidea