--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

برگزاری اولین جلسه در سالن سبلان میراث فرهنگی با حضور استاندار اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1399/10/14
میراث فرهنگی
57 0

اولین جلسه رسمی در سالن سبلان اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل با حضور استاندار اردبیل برگزار شد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، با حضور استاندار اردبیل در اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان، اولین جلسه رسمی در سالن جلسه سبلان برگزار شد.

سالن جلسه سبلان سالنی فاخر با معماری نشات گرفته از میراث‌فرهنگی منطقه احداث شده و در راستای اجرای برنامه‌ها و جلسات حوزه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از آن بهره‌برداری خواهد شد.

با توجه به اینکه پرونده ثبت جهانی سبلان در دست اقدام است، این سالن با عنوان سبلان که نماد طبیعت و آثار طبیعی استان است نامگذاری شد و اولین جلسه رسمی با حضور استاندار اردبیل در این سالن برگزار شد.

در این جلسه پروژه‌های که در سفر آتی وزیر میراث‌فرهنگی به استان به عنوان وزیر معین مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، بررسی شد و مقرر شد برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه به نحوی اساسی و شایسته انجام شود.

استاندار اردبیل در این جلسه با قدردانی از اقدامات اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل گفت: «با وجود تعطیلی حوزه گردشگری اما این اداره‌کل در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها در ایام کرونا به نحوی شایسته و مناسب اقدام کرده و در این حوزه پیشتاز بوده است.»

انتهای پیام/

نادر فلاحی اکبر بهنامجو استان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/11/06        Brandidea