--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

محفل روضه بانوان در صحن قزلباشلار اردبیل برگزار شد

نویسنده : روابط عمومی 1399/06/19
میراث فرهنگی
35 0

محفل روضه بانوان به همت اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل با حضور بانوان علاقمند اهل بیت عصمت و طهارت در صحن قزلباشلار اردبیل برگزار شد

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، با حضور بانوان حسینی علاقمند اهل بیت عصمت و طهارت(ع) محفل روضه بانوان همراه با برنامه‌های سخنرانی و نوحه‌سرایی در صحن قزلباش‌لار اردبیل برگزار شد.

این محفل معنوی و مذهبی با سخنرانی استاد صادقه اعتماد و نوحه‌خوانی افشین بابک در حال و هوایی روحانی و به شکلی منسجم و هماهنگ در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) برگزار و حاضران در مصائب این امام بزرگ و یارانش سوگواری کردند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت برگزاری محافل روضه‌خوانی در فضای بسته نظیر منازل مردم، این مراسم در راستای پاسخگویی به نیاز بانوان حسینی در برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری برگزار شد که تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

محفل سوگواری بانوان با هدف ارج نهادن به مقام والای سرور و سالار شهیدان و زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورایی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی سه‌شنبه هر هفته تا اربعین حسینی در صحن قزلباش‌لار ادامه خواهد داشت.

 ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های فرهنگی و عزاداری‌ها بانوان و تکریم شعائر اسلامی و احیا و پاسداشت عزاداری سنتی به ویژه روضه‌های سنتی به عنوان میراث معنوی از جمله رویکردها در برگزاری محفل روضه‌خوانی ویژه بانوان عاشق اهل بیت(ع) در اردبیل بود.

نادر فلاحیمیراث فرهنگیاستان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/07/03        Brandidea