--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

کارکنان اداره کل میراث فرهنگی اردبیل غربالگری کرونا شدند

نویسنده : روابط عمومی 1399/05/01
گزارش
369 0

کارکنان اداره ‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل، توسط اکیپ اعزامی غربالگری ویروس کرونا از سوی شبکه بهداشت و درمان مورد ارزیابی قرار گرفتند

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، با هماهنگی انجام شده با مسئولان شبکه بهداشت و درمان استان، اکیپ اعزامی غربالگری ویروس کرونا با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، اقدام به غربالگری کارکنان این اداره‌کل کردند.

در این طرح تب‌سنجی، سنجش اکسیژن و بررسی علائم بالینی کارکنان اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان انجام شده و افراد هدف مورد ارزیابی قرار گرفتند تا در صورت وجود علائم بیماری شناسایی شوند.

اطمینان از سلامت کارکنان و حفظ، صیانت و ارتقای سلامت  آنها، پیشگیری از بیمار شدن کارکنان و قطع زنجیره بیماری و بیماریابی از جمله اهداف این طرح بود.

با اجرای این طرح زمینه‌ای فراهم شد تا در صورت مشکوک بودن برخی کارکنان به ابتلا به ویروس کرونا، این افراد شناسایی و هر چه زودتر مورد مداوا و درمان قرار بگیرند و از سرایت این ویروس به سایر کارکنان جلوگیری شود.

با توجه به اینکه تعداد احتمالی به ظاهر اندک دارای برخی علائم در صورت عدم شناسایی می‌تواند در قالب گروه بزرگ ناقل ویروس به افزایش چرخه این بیماری منجر شود، اجرای طرح غربالگری می‌تواند در پیشگیری از این امر موثر باشد.

انتهای پیام/

نادر فلاحی میراث فرهنگی استان اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/12/06        Brandidea