پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

رییس بیمارستان قایم اردبیل مطرح کرد

ارایه خدمات درمانی به گردشگران سلامت 5 کشور

نویسنده : روابط عمومی 1398/08/14
گردشگری
281 0

رییس هتل بیمارستان قایم اردبیل گفت: سال گذشته و امسال خدمات درمانی به گردشگران سلامت 5 کشور منطقه ارایه شده است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، علیرضا صدیفی صبح امروز تصریح کرد: سال گذشته و امسال خدمات درمانی به گردشگران سلامت از کشورهای آذربایجان، گرجستان، عراق، عمان و قطر در هتل بیمارستان قایم انجام یافته است.

او با اشاره به اینکه واحد آی تی بی بیمارستان قایم فعال است، گفت: تمامی خدمات بیمارستانی به جز خدمات چشم برای گردشگران سلامت در این بیمارستان ارایه می شود.

رییس هتل-بیمارستان قایم اردبیل ادامه داد: بیمارستان قایم اولین بیمارستان کشور است که مجوز هتل بیمارستان دریافت کرده است و به منظور توسعه این فعالیت ها نیازمند حمایت بیشتر مسوولان استانی هستیم.

صدیفی با اشاره به افزایش قابل توجه تعداد گردشگران سلامت در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ادامه داد: متقاضی استقرار در پایانه مرزی بیله سوار هستیم که با موافقت استاندار اردبیل نیز همراه بود که در این خصوص نیازمند حمایت بیشتر مسوولان شهرستانی هستیم.

او اضافه کرد: پکیج ویژه برای معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی استان برای این گردشگران در حال تدوین است که در آن استفاده از آبهای معدنی و نقاط دیدنی شهر اردبیل مد نظر قرار گرفته است.

رییس هتل-بیمارستان قایم اردبیل تاکید کرد: تعرفه ارایه خدمات پزشکی در این بیمارستان برای گردشگران خارجی مطابق با تعرفه های داخلی است و این می تواند باعث جذب حداکثری گردشگران سلامت برای استان اردبیل باشد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/04/11        IPRasa