پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

فرماندار مشگین شهر

پروژه های گردشگری نقش محوری در توسعه اقتصادی مشگین شهر دارد

نویسنده : روابط عمومی 1398/08/13
گردشگری
140 0

فرماندار مشگین شهر گفت: پروژه های گردشگری نقش محوری در توسعه اقتصادی این شهرستان دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، اکبر صمدی صبح دوشنبه در بازدید از پروژه های در دست اجرا گفت: احداث ده پروژه مهم گردشگری در سال جاری آغاز شده و پیشرفت فیزیکی قابل قبولی دارند.

او با بیان اینکه این پروژه ها نقش محوری در توسعه گردشگری شهرستان مشگین شهر دارند، اضافه کرد:این پروژه ها مشکلات اقامتی و سایر خدمات گردشگری را رفع و خدمات رسانی شایسته به مسافران و گردشگران را به همراه خواهد داشت.

به گفته صمدی اولین مجتمع فرهنگی، آبدرمانی و گردشگری استان به شکل آلاچیق و نماد عشایرشاهسون نیز در شهرستان مشگین شهر احداث می شود

فرماندار شهرستان مشگین شهر از اختصاص ۳۰میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت و سرمایه گذاری ۱۰۰میلیارد ریالی بخش خصوصی دراین پروژه خبرداد و گفت: این پروژه در ۶طبقه و به شکل آلاچیق عشایری به همراه بخش های دیگر از جمله رصدخانه، موزه و نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی عشایر احداث می گردد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر تصریح کرد: پروژه های گردشگری ملک سویی موئیل،  طرح برگزیده استارتاپ گردشگری اوبا منطقه نمونه گردشگری ایلاندو، لوتوس وله زیر،  مجتمع اقامتی و آبدرمانی آغبلاغ، آدرلند جبدرق،  هتل آپارتمان سارای آغبلاغ،  واحد اقامتی و پذیرایی لاهرود،  اقامتگاه کوهستانی، تله سیژ و پیست اسکی شابیل،  قوتورسویی شابیل،  هتل پنج ستاره از مهمترین پروژه های در دست اجرا است.

ایمانعلی ایمانی افزود: توسعه این شهرستان در سایه پروژه های در دست اجرا تسریع می شود و امید می رود با حمایت مسئولان بهره برداری از پروژه ها در زمان مقرر محقق شود.

گردشگری اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa