پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل

5 دفتر مسافرتی مجوز اخذ ویزای خدمات گردشگری سلامت دریافت کردند

نویسنده : روابط عمومی 1398/08/11
گردشگری
144 0

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: 5 دفتر خدمات مسافرتی استان اردبیل مجوز اخذ ویزای T جهت ارایه خدمات به گردشگران سلامت دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی تصریح کرد: در 6 ماهه نخست امسال بیش از 400 هزار نفر از مرز بیله سوار وارد استان اردبیل شده اند که طبق پیش بینی ها و بررسی های انجام شده حدود 30 درصد از این میزان به قصد درمان به کشور سفر می کنند.

او افزود: در این راستا از ابتدای سال تاکنون برای 5 دفتر خدمات مسافرتی گردشگری مجوز اخذ ویزای T اعطا شده است که با احتساب یک دفتر دارای مجوز دیگر، تعداد فعالان این حوزه به 6 دفتر در سطح استان رسید.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بیان داشت: همچنین در راستای توسعه گردشگری سلامت در استان 4 بیمارستان استان نیز IPD (مجوز پذیرش بیماران خارجی) را دریافت کرده اند.

فلاحی ادامه داد: با توجه به زیرساخت های درمانی موجود در استان و قابلیت هایی مانند آب های درمانی و آب و هوای مناسب لزوم توسعه گردشگری سلامت در این استان با کمک بخش خصوصی ملموس و قابل دسترس است.

او اضافه کرد: برنامه ریزی ویژه ای برای ساماندهی گردشگری سلامت در سطح استان انجام گرفته که با همکاری بین دستگاهی و ورود بخش خصوصی این امر در استان محقق خواهد شد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa