پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

اردبیل آماده پذیرش گردشگران سلامت کشور عمان است

نویسنده : روابط عمومی 1398/08/06
گردشگری
160 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: این استان آماده پذیرش گردشگران سلامت کشورهای عربی به ویژه عمان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی  صبح دوشنبه با اعلام این خبر تصریح کرد: پیرو سفر وزیر میراث فرهنگی به کشور عمان این کشور به عنوان یکی از مبادی جدید ورود گردشگران خارجی به ایران و اردبیل انتخاب شد.

او اظهار داشت: اردبیل یکی از استان‌های مرزی و از مقاصد سفر گردشگران خارجی است که با توجه به زیرساخت‌ها و امکانات موجود در نظر داریم این استان را به عنوان مقصد سفر گردشگران خارجی تعریف کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: این استان می‌تواند در حوزه‌های مختلف به گردشگران خدمات ارائه کند که به‌ویژه در حوزه گردشگری سلامت برنامه گسترده‌ای جهت معرفی استان در سطح بین‌الملل داریم.

او تصریح کرد: با این وجود حضور گردشگران خارجی نیازمند آماده‌سازی زیرساخت‌ها به‌ویژه در بحث حمل و نقل است و به همین دلیل راه‌اندازی خط پروازی مسقط- اردبیل با استاندار اردبیل مطرح می‌شود.

به گفته فلاحی علاوه بر این در نظر داریم با مراکز گردشگری کشور عمان به منظور هدایت گردشگران به ایران و اردبیل مذاکره کنیم.

او با اشاره به ضرورت معرفی قابلیت‌های گردشگری استان به‌ویژه در بخش گردشگری سلامت در کشور عمان، تصریح کرد: با توجه به طرح جاذبه‌های استان از سوی وزیر میراث فرهنگی در سفر به عمان می‌توان برنامه‌های کوتاه و بلند مدتی جهت جذب گردشگران عملیاتی کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با اشاره به فرابخشی بودن گردشگری خواستار مشارکت دستگاه‌های اجرایی در تولید محتوا و تبلیغ جاذبه‌ها تاکید کرد.

فلاحی با بیان اینکه در جذب گردشگران خارجی محور شمال غرب کشور از امکانات کم‌نظیری برخوردار است، افزود: استان‌های مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل می‌توانند تعامل مطلوبی برقرار کرده و نسبت به رونق این محور برای سفر گردشگران خارجی اقدام کنند.

 

گردشگری سلامت

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa