پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل مطرح کرد؛

ارتقا جایگاه گردشگری اردبیل در سطح بین الملل

نویسنده : روابط عمومی 1398/07/17
گردشگری
184 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: مجموعه اقدامات تبلیغی انجام شده طی سال های اخیر موجب شده تا جایگاه گردشگری استان در سطح بین الملل ارتقا یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی با اعلام این خبر تصریح کرد: استان اردبیل از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق بیش از 2 هزار جاذبه گردشگری در حوزه های مختلف تاریخی، طبیعی، فرهنگی، مذهبی و غیره دارد که می تواند پاسخگوی تمامی سلایق باشد.

او افزود: با این وجود بسیاری از این جاذبه ها در گذشته در حد مطلوبی معرفی نشده بود و این موضوع مانعی برای ماندگاری مسافران به ویژه مسافران خارجی بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تاکید کرد: با معرفی گسترده جاذبه ها در سطح ملی و بین الملل نه تنها جایگاه گردشگری استان به عنوان برندی در کشور ارتقا یافته بلکه در سطح بین الملل نیز توانستیم به موفقیت دست یابیم.

فلاحی متذکر شد: انتخاب اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال 2023 دستاورد معرفی قابلیت استان در سطح بین المللی است.

او با تاکید به اینکه این اقدام می تواند توسعه زیرساخت های گردشگری را تسریع بخشد، ادامه داد: از تمامی نهادهای اجرایی نیز انتظار می رود تا 4 سال آینده جهت تکمیل زیرساخت های اولویت دار که بارها در جلسات و رویدادهای مختلف مورد تاکید قرار گرفته است، اقدام کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به بازخوانی برنامه های میان مدت و بلند مدت استان در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: بی شک نیازمندی های ضروری استان در اولویت برنامه ها قرار خواهد گرفت.

فلاحی افزود: با توجه به فرابخشی بودن گردشگری، لازم است تمامی نهادها پای کار بوده و نسبت به تحقق این مهم مشارکت داشته باشند.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa