پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

موزه صنایع دستی اردبیل در اختیار هنرمندان و ضنعتگران قرار می گیرد

نویسنده : روابط عمومی 1398/07/06
صنایع دستی
298 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در راستای تحقق شعار سال و حمایت از رونق تولید و کالای ملی و به منظور حمایت و عرضه تولیدات، موزه صنایع دستی اردبیل در اختیار هنرمندان و صنعتگران استان قرار می گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه هم اندیشی با گروهی از هنرمندان صنایع دستی با اعلام این خبر تصریح کرد: پیش از این هنرمندان صنایع دستی در حمام شیخ( موزه صنایع دستی) مستقر بوده و ورک شاپ هایی نیز برگزار می کردند.

او افزود: در نظر داریم در سال رونق تولید با هدف حمایت از تولیدات، این موزه در اختیار هنرمندان قرار می گیرد تا با استقرار در محل موزه، نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی، ورک شاپ های تولید صنایع دستی و نمایش و فروش آثار اقدام کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ادامه داد: علاوه بر این مرکز آموزشی صنایع دستی اردبیل واقع در سید آباد نیز به هنرمندان واگذار می شود تا نسبت به برگزاری ورک شاپ و کارگاه های آموزشی اقدام شود.

به گفته فلاحی هنرمندان می توانند با همکاری اداره کل نسبت به تدارک و برگزاری  دورهمی های هنری و دوره های آموزشی صنایع دستی اقدام کنند.

او با تاکید به اینکه در کنار این دو برنامه، احدث نمایشگاه صنایع دستی نیز دنبال می شود، اضافه کرد: همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی در شهرها و روستاها با هدف کیفیت بخشی به تولیدات در حال اجرا است.

موزه صنایع دستی اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/04/13        IPRasa