پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

نبود تشکل صنفی آفت اصلی در حوزه صنایع دستی استان اردبیل است

نویسنده : روابط عمومی 1398/07/02
صنایع دستی
301 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: نبود تشکل صنفی آفت اصلی موجود در حوزه صنایع دستی استان اردبیل است؛ چرا که زبان واحدی برای مطالبهگری و پیگیری مسائل وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی در دیدار صمیمی با هنرمندان فعال در حوزه صنایع دستی استان اردبیل تصریح کرد: فعال سازی یک تشکل صنفی جهت ارزیابی و بررسی مسائل و مشکلات این حوزه در استان ضروری است و اداره کل نیز از این موضوع حمایت خواهد کرد.

او افزود: در گذشته صنایع دستی در اولویت‌ برنامه‌های اداره کل نبوده؛ اما با رویکرد جدید و لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب در نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید»، صنایع دستی در اولویت امورات اداره کل قرار گرفته است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ادامه داد: همچنین در راستای تحقق ایجاد ۲۰هزار شغل در استان که دغدغه اصلی استاندار محترم است، توجه به صنایع دستی موضوعی حائز اهمیت بوده که تا امروز قدم‌های مثبتی برداشته شده است.

فلاحی افزود: اداره کل آماده واگذاری حمام تاریخی شیخ به فعالان صنایع دستی است تا ارائه و فروش آثار به بهترین شکل انجام شود.

او اضافه کرد: علاوه بر این از ابتدای سال پیگیر احداث نمایشگاه دائمی صنایع دستی استان در کنار دریاچه شورابیل هستیم که تاکنون اقدامات مثبتی انجام شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اظهار کرد: با همکاری شهرداری‌ها، در حال هماهنگی ایجاد نمایشگاه‌های دائمی و موقت در پارک‌ها و پاتوق‌های فرهنگی در سطح استان هستیم.

صنایع دستی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/05/12        IPRasa