پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل

موانع سرمایه گذاری پیرامون منابع آبی استان برطرف شد

نویسنده : روابط عمومی 1398/06/27
سرمایه گذاری
291 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گرشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: طبق تفاهم‌نامه منعقده بین وزارت‌خانه‌های میراث فرهنگی و نیرو و توافق در استان، موانع سرمایه‌گذاری در حاشیه منابع آبی استان اردبیل برطرف شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانمی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی در نخستین کمیته هماهنگی طرح‌های سرمایه‌گذاری گردشگری پیرامون سدها و منابع آبی استان اردبیل تصریح کرد: طبق تفاهم‌نامه منعقده بین وزارت‌خانه‌های میراث فرهنگی و نیرو و توافق در استان، موانع سرمایه‌گذاری در حاشیه منابع آبی استان اردبیل برطرف شد.

وی با اشاره به اینکه در کمترین زمان مناطق هدف برای سرمایه گذاری شناسایی می‌شود، تصریح کرد: از این پس سرمایه‌گذاران بخش گردشگری، می توانند به راحتی در حوزه جذاب گردگشری آبی ورود کنند.

فلاحی اظهار داشت: در راستای توسعه اقتصادی کشور و توجه به بخش های داخلی، توسعه گردشگری میتواند نقش بسزایی داشته باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گرشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به اینکه محور توسعه استان نیز با هدف توسعه گرشگری ترسیم شده است، افزود: با توجه به اینکه ظرفیت‌های موجود طبیعی و آبهای سطحی که زیبایی های بصری بسیاری دارد، میتوان فعالیت های قابل توجهی را در حوزه سرمایه‌گذاری گردشگری انجام داد.

وی ادامه داد: شناسایی و مطالعه دقیق نقاط هدف باید با کار کارشناسی انجام گیرد.

فلاحی با بیان اینکه پیش از این مطالعه و واگذاری سد گیلارلو گرمی توسط اداره کل انجام شده است، گفت: از شمال تا جنوب استان بدلیل گستره زیبای جغرافیایی و طبیعی تالابها، آبگیرها رودها و سدهای متعددی با قابلیتهای مناسب وجود دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گرشگری و صنایع دستی استان اردبیل در ادامه به ایجاد موزه‌های آب اشاره کرد و گفت: چشمه‌های زیرزمینی سرعین از جمله پهنلو و ژنرال قابلیت بقلوه برای جذب گردشگر است که با همتی جمعی بلفعل خواهد شد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/05/12        IPRasa