پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل مطرح کرد؛

اشتغال زایی، ملاک ارزیابی عملکرد شهرستان های اردبیل است

نویسنده : روابط عمومی 1398/06/20
صنایع دستی
260 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در سال جاری اشتغال زایی، ملاک ارزیابی عملکرد نمایندگی و ادارات میراث فرهنگی شهرستان های اردبیل خواهد بود

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه هم اندیشی با روسای شهرستان های اردبیل با محوریت صنایع دستی اظهار کرد: با توجه به انتخاب شعار سال مبنی بر رونق تولید، انتظار می رود شهرستان ها با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی نسبت به اشتغال زایی اقدام کنند.

او افزود: به ویژه در بخش صنایع دستی در تمامی شهرهای استان فرصت های اشتغال زایی داریم که با هزینه اندک می تواند بازدهی بالایی را در کوتاه مدت به دنبال داشته باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همچنین به ضرورت آموزش و نظارت بر صنایع دستی تولیدی استان ها تاکید کرد و گفت: لازم است روسای شهرستان ها با تداوم آموزش ها نسبت به کیفی سازی صنایع دستی اقدام کنند.

فلاحی با اشاره به دستاوردهای حوزه صنایع دستی استان در سال های اخیر گفت: نه تنها دوره های آموزشی در شهرها و روستاها با هدف کیفیت بخشی به تولیدات برگزار شده بلکه احراز 15 نشان ملی برای صنایع دستی طی هفته های اخیر دستاورد قابل توجهی محسوب می شود.

او با یادآوری کسب رتبه نخست ارزیابی کیفی ادارات میراث فرهنگی استان ها و کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی اضافه کرد: ضروری است به ویژه با اشتغال زایی تمامی شهرستان ها در حفظ این رتبه مشارکت کنند.

همچنین معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان نیز خواستار مشارکت شهرستان ها در ثبت اشتغال حوزه صنایع دستی شد.

ملکه گلمغانی زاده با اشاره به فعال شدن سامانه ثبت اشتغال و صدور کارت، افزود: برخی شهرستان ها در اشتغال صنایع دستی عملکرد مطلوبی داشته اند و انتطار می رود سایر شهرستان ها نیز تمامی تلاش خود را تا پایان سال برای تحقق این مهم به کار گیرند.

اشتغال زایی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/04/13        IPRasa