پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون صنایع دستی اردبیل

14 اثر صنایع دستی اردبیل نشان ملی مرغوبیت دریافت کرد

نویسنده : روابط عمومی 1398/06/12
صنایع دستی
304 0

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در پنجمین نشست نشان ملی مرغوبیت کالاهای صنایع دستی کشور، 14 اثر صنایع دستی استان اردبیل نشان ملی مرغوبیت دریافت کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ملکه گلمغانی زاده تصریح کرد: در پنجمین نشست نشان ملی مرغوبیت کالاهای صنایع دستی کشور، 14 اثر صنایع دستی استان اردبیل نشان ملی مرغوبیت دریافت کرد.

وی با اشاره به اینکه دریافت این نشان می تواند در برند سازی کالاهای صنایع دستی استان بسیار موثر باشد، گفت: استان اردبیل در این نشست با 25 اثر حاضر شده بود که از این تعداد 14 اثر موفق به دریافت این نشان شد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر اینکه این نشست در 4 گروه شمال، غرب، شرق و جنوب کشور برگزار شد، بیان داشت: استان اردبیل در این نشست بین استان های حاضر در گروه غرب کشور بالاترین تعداد نشان را دریافت کرد.

گلمغانی زاده اضافه کرد: این نشان به صنعتگرانی از رشته های مختلف در استان از جمله گلیم بافی، قلم زنی و هنرهای تلفیقی از جمله چاقوسازی و تار ترکی اختصاص یافت.

وی با اشاره به اینکه دریافت این نشان می تواند به رونق فروش صنایع دستی در استان بیانجامد، افزود: تلاش ما در سال جاری با توجه به شعار سال تاکید بر ایجاد اشتغال و راهنمایی برای پیدا کردن مسیر درست در بازارهای هدف در حوزه صنایع دستی است.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/04/13        IPRasa