پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

آموزش صنایع دستی اردبیل رونق می گیرد؛ مشارکت قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س)

نویسنده : روابط عمومی 1398/06/05
صنایع دستی
258 0

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با جذب مشارکت دستگاه های اجرایی آموزش صنایع دستی در اردبیل رونق می گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، نادر فلاحی در حاشیه جلسه هم اندیشی با دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س) تصریح کرد: به منظور اشتغال زایی در سال رونق تولید، تقویت آموزش و تولید صنایع دستی با جدیت دنبال می شود و به این منظور از ظرفیت دستگاه های اجرایی بهره خواهیم گرفت.

او افزود: طی مذاکره با قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا (س) قرار است در سه بخش آموزش، تولید و عرضه صنایع دستی از ظرفیت این مجموعه فرهنگی بهره گرفت که در بخش آموزش مربیان مجرب به این مجموعه معرفی می شوند تا دوره های آموزشی در محل مهدیه اردبیل برگزار شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: در ادامه در بخش تولید و عرضه صنایع دستی نیز از حمایت های قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س) بهره مند خواهیم شد.

به گفته فلاحی با توجه به اینکه اشتغال زایی و ثروت آفرینی در حوزه صنایع دستی زودبازده و کم هزینه است، بی شک در سال رونق تولید از محل آموزش و تولید صنایع دستی، می توانیم اقتصاد صنایع دستی را در استان رونق بخشیم.

او همچنین به ضرورت مشارکت نهادهای فرهنگی در احیای آیین های مذهبی و شیعی با رویکرد توسعه گردشگری مذهبی شد و گفت: در محرم امسال برنامه های ویژه به این منظور پیش بینی شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خواستار مشارکت قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س) در احیای آیین های مذهبی شد و گفت: آماده مشارکت در برنامه های فرهنگی هستیم.

تولید صنایع دستی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/04/13        IPRasa