پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد

اختصاص 1400 میلیارد تومان تسهیلات برای پروژه های گردشگری استان اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1398/06/04
سرمایه گذاری
282 0

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اختصاص 1400 میلیارد تومان تسهیلات برای پروژه های گردشگری استان اردبیل از محل صندوق توسعه ملی خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه بررسی ارایه تسهیلات به پروژه های سرمایه گذاری تصریح کرد: 1400 میلیارد تومان تسهیلات برای پروژه های گردشگری استان اردبیل از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافت.

وی گفت: با ابتکار استاندار محترم و پیگیری های دکتر مونسان، سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور این تسهیلات به صورت ویژه برای استان اردبیل اختصاص می یابد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به اینکه دکتر مونسان وزیر معین استان و فرمانده اقتصاد مقاومتی استان اردبیل است، تصریح کرد: شرط پرداخت تسهیلات به این پروژه ها پیشرفت 50 تا 60 درصدی پروژه است که با توجه به رایزنی های استاندار محترم این تسهیلات به صورت ویژه برای پروژه هایی که در مرحله نخست قرار دارند نیز پرداخت می شود.

فلاحی ادامه داد: به همین منظور از سرمایه گذارانی که تسهیلات ویژه برای آنها از محل صندوق توسعه ملی تصویب شده درخواست داریم که جهت جذب این تسهیلات اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه نهایت سعی ما در اداره کل میراث فرهنگی استان تسهیل روند سرمایه گذاری در استان است، بیان داشت: توسعه گردشگری تنها با همکاری سرمایه گذاران و بخش خصوصی امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش مرکز روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و استان اردبیل، در این جلسه پرونده 16 پروژه سرمایه گذاری با اعتبار هزارو 460 میلیارد تومان مورد بررسی قرار گرفت.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/05/12        IPRasa