پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل

اولویت ما در سال جاری ایجاد اشتغال است

نویسنده : مسعود لاهوت 1398/04/18
صنایع دستی
266 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت رونق تولید در سال جاری امسال اولویت ما ایجاد اشتغال خواهد بود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در دیدار با سید محمد اسحاقی، مدیر کل دیوان محاسبات استان اردبیل بیان داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت رونق تولید در سال جاری امسال اولویت ما ایجاد اشتغال خواهد بود.

وی گفت: بعد از سال ها تعطیلی خوشبختانه نمایشگاه دایمی صنایع دستی در خلخال راه اندازی شد که در آن برای 35 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی انجام گرفت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اقدامات انجام گرفته در حوزه میراث فرهنگی، تصریح کرد: با تلاش های انجام شده پوشش منطقه باستانی شهر یری در حال انجام است که منجر به حفاظت از آثار به جا مانده از این تمدن 7 هزار و 500 ساله خواهد شد.

فلاحی ادامه داد: در حوزه گردشگری نیز اقدامات خوبی در یک سال گذشته در سطح استان انجام گرفته است که خروج گردشگری استان از حالت تک فصلی با شعار زمستان بیدار و توجه به گردشگری سلامت از جمله محوری ترین این برنامه ها بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای توجه به توریسم ورزشی و با همت استاندار اردبیل میزبانی مسابقات لیگ ملت های والیبال برای اردبیل کسب شد و این بازی ها به نحو احسن در اوایل تیر ماه امسال برگزار گردید.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل عنوان کرد: همچنین در راستای ایجاد زیرساخت های گردشگری نیز فعالیت های قابل توجهی انجام شده که احداث پل معلق هیر، پل معلق ازناو خلخال و ایجاد پیست های اسکی جدید از جمله این زیرساخت ها است.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa