پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل

سقف تسهیلات هتل پنج ستاره ازناو به ۶۰ میلیارد ریال افزایش یافت

نویسنده : روابط عمومی 1398/04/11
سرمایه گذاری
217 0

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: مشکل دریافت تسهیلات پروژه گردشگری پل معلق منطقه ازناو خلخال برطرف شده و علاوه بر آن سقف تسهیلات طرح گردشگری هتل پنج ستاره ازناو نیز از ۲۰ میلیارد ریال به ۶۰ میلیارد ریال افزایش یافته است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ارژنگ عزیزی در جلسه شورای فرهنگ عمومی خلخال، اظهار کرد: مشکل دریافت تسهیلات پروژه گردشگری پل معلق منطقه ازناو خلخال برطرف شده و علاوه بر آن سقف تسهیلات طرح گردشگری هتل پنج ستاره ازناو نیز از ۲۰ میلیارد ریال به ۶۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی گفت: مشکل به‌وجود آمده در روند اجرای این طرح ناشی از تاخیر در واگذاری زمین به سرمایه‌گذار طرح از محل اراضی ملی، پایان مهلت ارائه مدارک از سوی مجری طرح به بانک برای دریافت تسهیلات و در نتیجه پایان منابع مالی سال گذشته در بانک عامل است.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان داشت: در حال حاضر پروژه گردشگری پل معلق منطقه ازناو خلخال هیچ گونه مشکل تسهیلاتی از سوی بانک ندارد.

عزیزی بیان کرد: لازم است تا مسؤولان دستگاه‌های اجرایی با تعامل بیش‌تر با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و اعتماد به این سرمایه‌گذاری‌ها برای رفع معضل اشتغال و بیکاری تلاش کنند.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa