پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

فرماندار خلخال

پروژه احداث پل معلق خلخال شتاب گرفت

نویسنده : روابط عمومی 1398/03/22
سرمایه گذاری
280 0

فرماندار خلخال گفت:خبر مربوط به توقف پروژه ساخت پل معلق در منطقه ازناو این شهرستان شایعه بوده و عملیات اجرایی این طرح گردشگری هم اکنون شتاب گرفته است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، فریدون بابایی در بازدید از عملیات اجرایی احداث پروژه پل معلق در تفرجگاه ازناو خلخال افزود: این پروژه به مرحله آماده‌سازی پیم‌های استقرار پل نزدیک شده و شایعات در خصوص تعطیلی اجرای پل از سوی سرمایه گذار بی‌اساس است.

وی با اشاره به شایعات درج شده در برخی از رسانه های محلی و فضای مجازی در خصوص توقف عملیات اجرایی این پروژه بزرگ گردشگری شهرستان گفت: انتظار از مردم منطقه بی توجهی به شایعات بی اساس فضای مجازی و سفر کوتاه به منطقه گردشگری ازناو و بازدید نزدیک از محل کارگاه احداث پل معلق است.

او با بیان اینکه سرمایه گذار این طرح بیش از همه برای اجرا و تکمیل این پروژه اصرار دارد، افزود: پل معلق منطقه ازناو خلخال با سرمایه گذاری ۴۲۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی احداث و تنها بخشی از سرمایه گذاری این طرح با پرداخت تسهیلات بانکی تامین خواهد شد.

بابایی در زمینه تسهیلات ارائه شده به این طرح اظهار داشت: تسهیلات ارائه شده به سرمایه‌گذار که در روزهای آینده پرداخت می‌شود تنها ۲۰ درصد از سرمایه گذاری است و ۸۰ درصد مربوط به سرمایه گذاری پل آورده خود سرمایه گذار این طرح است.

پل معلق منطقه نمونه گردشگری ازناو خلخال به طول ۴۴۰ متر و ارتفاع ۱۰۰ متر به عنوان بزرگترین پل معلق خاورمیانه و سومین پل معلق بزرگ جهان در بین ۲ قله کوه ازناو احداث می شود.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa