پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

طراح پوستر رقابتهای والیبال لیگ ملتهای 2019 جهان

پوستر لیگ والیبال، تلفیق والیبال و تاریخ و جغرافیای اردبیل است

نویسنده : روابط عمومی 1398/03/21
گردشگری
222 0

طراح پوستر رقابتهای والیبال لیگ ملتهای 2019 جهان در اردبیل گفت: سعی کردیم تمام المانهای تاریخی و جغرافیایی استان را دراین پوستر لحاظ کنیم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، مهیار سپهری هنرمند اردبیلی با اشاره به اینکه در این پوستر تلفیقی از تاریخ و جغرافیای استان و ورزش والیبال به کار گرفته شده است اظهار کرد: سعی کردیم تمام المان‌های تاریخی و جغرافیایی استان را در این پوستر لحاظ کنیم.

وی افزود: کاراکتر اصلی پوستر، نیم‌برش «الف» خط اصیل نستعلیق به عنوان یکی از ارکان اصلی فرهنگ و هویت ایرانی طراحی شده است.

طراح پوستر رقابت‌های والیبال لیگ ملت‌های جهان در اردبیل ادامه داد: چهار نیم‌برش «الف» نماد چهار تیم شرکت‌کننده در این هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال بوده و چینش نیم‌برش‌ها ایجاد کننده فرم دست در حالت پاس دادن والیبالی برای آبشار زدن است.

سپهری با اشاره به بافت «الله الله» در این پوستر گفت: بافت «الله الله» که برگرفته از گنبد الله الله شیخ صفی الدین اردبیل است به عنوان یکی از اصلی‌ترین نمادهای هویت تاریخ اردبیلی بر روی نیم‌برش اصلی الف است.

این هنرمند اردبیلی با بیان اینکه جهت تمایل دست به سمت راست پوستر که نماد شرق و خوبی است تشریح کرد: رویش گل و بوته از دست نماد بالندگی و رشد است و ترکیب چهار نیم‌برش الف و تولید فرم دست نماد هم‌بستگی و یکدلی جهانی با استفاده از ظرفیت ورزش است.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa