پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل خبر داد

حمایت ویژه از طرح های ویژه

نویسنده : روابط عمومی 1398/03/13
سرمایه گذاری
249 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: به صورت ویژه از طرح های سرمایه گذاری که برای اولین بار در سطح کشور ارایه می شود و در سطح ملی و منطقه ای قابلیت خدمات رسانی دارند، حمایت خواهد شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه بررسی طرح های سرمایه گذاری تاکید کرد: به صورت ویژه از طرح های سرمایه گذاری که برای اولین بار در سطح کشور ارایه می شود و در سطح ملی و منطقه ای قابلیت خدمات رسانی دارند، حمایت خواهد شد.

وی گفت: این حمایت به منظور تحقق اهداف اصلی اداره کل در رسیدن به شعار اردبیل 1400 بر قله گردشگری ایران می باشد که شامل ارایه تسهیلات ویژه برای این طرح ها با بهره کم خواهد بود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: طرح هایی که در بستر وب در قالب دیجیتال می توانند در حوزه ملی و بین المللی به ویژه در حوزه قفقاز برای گردشگران سلامت خدمات ارایه کنند در اولویت این حمایت ها خواهد بود.

فلاحی اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی اردبیل در نظر دارد تا با حمایت ویژه از سرمایه گذاران گردشگری سلامت، استان اردبیل را تا چند سال آینده به مقصد اصلی این طیف از گردشگران در کشور تبدیل نماید.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa