پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

سرمایه گذار اولین هتل ۵ ستاره اردبیل

جذب گردشگران خارجی باید اولویت اصلی ما باشد

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/25
گردشگری
149 0

سرمایه گذار اولین هتل ۵ ستاره استان اردبیل گفت: جذب گردشگران خارجی باید اولویت اصلی ما در سطح استان اردبیل باشد و این موضوع نیازمند معرفی جاذبه های استان در سطح بین المللی است

پیمان محمدی در گفت و گو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، تصریح کرد: جذب گردشگران خارجی باید اولویت اصلی ما در سطح استان اردبیل باشد و این موضوع نیازمند معرفی جاذبه های استان در سطح بین المللی است.

وی گفت: معرفی جاذبه های گردشگری استان اردبیل در سطح بین المللی نیازمند همت بخش خصوصی برای انجام یک اقدام سازمان یافته و مشترک در این زمینه است.

سرمایه گذار اولین هتل ۵ ستاره استان اردبیل با اشاره به احداث اولین هتل ۵ ستاره در شهرستان نیر، ادامه داد: این هتل با نام هتل آزادی با بیش از ۱۲ هزار متر مربع زیربنا در مرحله تایید نقشه قرار دارد.

محمدی بیان داشت: حدود ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات و ۱۱۰ میلیارد ریال آورده شرکت برای احداث این هتل در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی را از سال گذشته آغاز کرده است که در صورت ادامه دار بودن این روند می تواند تحول بزرگی در اقتصاد استان به وجود بیاورد.

سرمایه گذار اولین هتل ۵ ستاره استان اردبیل تاکید کرد: یکی از اقدامات بسیار شایسته مجموعه میراث فرهنگی استان اردبیل تهیه پکیج های سرمایه گذاری است که می تواند مکمل ظرفیت ها و جاذبه های استان اردبیل باشد و روند سرمایه گذاری در استان اردبیل در حوزه گردشگری را تسهیل کند.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/12        IPRasa