پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

هنرمند صنایع دستی

کیفیت بالا و قیمت پایین رمز موفقیت فعالان صنایع دستی است

نویسنده : 1398/02/24
صنایع دستی
168 0

هنرمند صنایع دستی گفت: در شرایط اقتصادی فعلی تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت پایین می تواند رمز موفقیت فعالان صنایع دستی باشد

شهرام سیفی در گفتگو با خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، تصریح کرد: در شرایط اقتصادی فعلی تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت پایین می تواند رمز موفقیت فعالان صنایع دستی باشد.

وی گفت: تولیدات صنایع دستی تا ۲ سال پیش می توانست هزینه های روزمره زندگی را جبران کند اما اکنون وضعیت فروش محصولات صنایع دستی بسیار نامساعد است.

این هنرمند سازنده سازهای سنتی بیان داشت: از سال ۸۷ مشغول به فعالیت در حوزه ساخت سازهای سنتی هستم و در سال ۹۴ موفق به دریافت ۲ نشان ملی در ساخت ساز سنتور نیز  شدم.

سیفی ادامه داد: سنتور، ویولون و تار سنتی از جمله سازهایی است که بنده ساخت آنها را به صورت حرفه ای دنبال می کنم و در این خصوص نیز هیچ گونه آموزشی ندیدم و با جستجو و علاقه این کار ها را انجام می دهم.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته فعالان این حوزه در سطح اردبیل بیش از ده ها مورد بود اما اکنون این تعداد بسیار انگشت شمار شده اند که متاثر از شرایط اقتصادی و نبود بازار هدف در این حوزه است.

این هنرمند سازنده سازهای سنتی افزود: این کار یک کار هنری است و قطعا علاقه مندان زیادی در میان مردم نیز دارد که امیدواریم با بهبود وضعیت اقتصادی فروش این محصولات و سایر محصولات صنایع دستی نیز افزایش یابدشماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/12        IPRasa