پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل

اتباع آذری اولویت اصلی ما در گردشگری سلامت است

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/23
گردشگری
260 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اتباع آذری و تردد بالای آنها از مرز بیله سوار ظرفیت و قابلیت بسیار خوبی در استان اردبیل است که ساماندهی این موضوع اولویت اصلی ما در حوزه گردشگری سلامت به شمار می رود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی تصریح کرد: اتباع آذری و تردد بالای آنها از مرز بیله سوار ظرفیت و قابلیت بسیار خوبی در استان اردبیل است که ساماندهی این موضوع اولویت اصلی ما در حوزه گردشگری سلامت به شمار می رود.

وی گفت: هرساله تعداد زیادی گردشگر سلامت از کشورهای عربی از جمله عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس وارد ایران می شوند که برنامه ریزی برای جذب آنها به استان اردبیل نیز می تواند با ورود بخش خصوصی در دستور کار قرار گیرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: هر ساله بیش از یک و نیم میلیون تردد اتباع آذری در مرز بیله سوار صورت می گیرد که نزدیک به ۴۰ درصد آنها با هدف بهداشت و درمان وارد خاک ایران می شوند.

فلاحی با تاکید بر ضرورت استفاده از توان بخش خصوصی در این زمینه اضافه کرد: بحث ترانسفر و مدیریت از مبدا گردشگران حوزه سلامت و راهنمایی انها به مقاصد درمان های تخصصی در سطح استان از جمله حوزه هایی است که بخش خصوصی می تواند در آن سرمایه گذاری کند.

وی بیان داشت: قابلیت های بهداشت و درمان در سطح استان اردبیل خوب و قابل توجه است اما برای استفاده حداکثری از پتانسیل گردشگری سلامت این سطح از خدمات درمانی باید در استان اردبیل افزایش یابد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: در بحث استفاده از قابلیت های گردشگری سلامت کاملا مصمم هستیم و این موضوع با همکاری سایر دستگاه ها و  در آینده نزدیک در سطح استان ساماندهی خواهد شد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa