پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل

عملیات پوشش شهر یئری مشگین شهر انجام می شود

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/22
میراث فرهنگی
120 0

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: عملیات پوشش منطقه تاریخی شهر یئری مشگین‌ شهر انجام می‌ شود و در این زمینه کارشناسانی از کشور اتریش نیز در اردبیل حضور یافتند

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: عملیات پوشش منطقه تاریخی شهر یئری مشگین‌ شهر توسط میراث فرهنگی انجام می‌ شود و در این زمینه کارشناسانی از کشور اتریش برای بررسی‌ های لازم نیز در منطقه شهر یئری حضور یافته بودند.

وی با اشاره به اینکه احداث پوشش شهر یئری مشگین‌ شهر در حال انجام است،‌ افزود: با برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده یک ماه دیگر عملیات نصب این پوشش به طور کامل انجام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ساماندهی مجموعه شهر یئری مشگین‌ شهر در کنار پوشش این منطقه خبر داد و افزود: اقدامات بسیار خوبی در این مجموعه انجام شده است و این مجموعه هم‌اکنون شاهد حضور گردشگران خارجی نیز است.

فلاحی از احیای سردر بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی نیز خبر داد و اظهار کرد: احیای این سر در از مطالبات مردم اردبیل می باشد که به المان شهر اردبیل تبدیل می‌شود و با حضور رئیس جمهور، در سفر آتی این مقام عالی رتبه کشور افتتاح می‌ شود.

وی از ساماندهی جمعه مسجد اردبیل و همچنین سرای امام جمعه خبر داد و گفت: در این زمینه نیز اقدامات قابل توجهی انجام شده است تا این مجموعه‌ ها نیز به صورت ویژه ساماندهی شود.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa