پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل مطرح کرد

اجلاس اکو فرصتی برای سرمایه گذاری در اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/21
میراث فرهنگی
135 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اجلاس کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری سلامت فرصتی است برای سرمایه گذاری در استان که باید از این فرصت استفاده بهینه کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و مرکز روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص اجلاس کشورهای عضو اکو درخرداد ماه خبر داد و گفت: اجلاس کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری سلامت فرصتی است برای سرمایه ‌گذاری در استان که باید از این فرصت استفاده بهینه کنیم.

وی افزود: اجلاس اکو بهترین فرصت برای ملاقات و نشست‌های رسمی با سفیران کشورهای خارجی و محل گفت‌وگوها، معرفی فرصت‌ها و امضا قراردادها با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اضافه کرد: باید به دنبال یک مرکز خدمات سرمایه گذاری در اردبیل باشیم که این مرکز باید به ‌عنوان کانون اصلی حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری و ارتباط با سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی مورد توجه قرار گیرد.

فلاحی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران گفت: علی ‌رغم محدودیت‌هایی که به لحاظ این تحریم‌ها وجود دارد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در استان می تواند ظرفیت های خوبی را در حوزه های مختلف ایجاد کند.

وی تلاش برای جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی را با توجه به تحریم‌های خارجی مورد تکید قرار دارد و از آن به‌ عنوان اولویت‌های استان یاد کرد و افزود: شناسایی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی از جمله مموریت‌های سازمانی ما در این نشست می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل سرمایه‌گذاری در زمینه شرکت‌های دانش‌بنیان گردشگری، اکوتوریسم، گردشگری سلامت، توریست درمانی، آب درمانی های معدنی، هتل های اقامتی ۵ ستاره و واحدهای تفریحی و توریستی را از اولویت‌های استان در بحث سرمایه‌گذاری دانست و تصریح کرد: تلاش ما برای فراهم کردن مشوق‌های استان برای جذب سرمایه‌گذاران در کنار مشوق‌های ملی خواهد بود که در این زمینه باید بررسی و مطالعه جدی در سایر بخش های استان‌ انجام شود.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa