پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

زمستان سال گذشته

۱۰ جشنواره فرهنگی در خلخال برگزار شد

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/21
میراث فرهنگی
146 0

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: زمستان سال گذشته 10 جشنواره در راستای اجرای طرح ملی زمستان بیدار در این شهرستان برگزار شد

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان اردبیل، محمدرضا شایقی گفت: با برگزاری این جشنواره ها علاوه بر دستیابی به هدف گذاری در ایجاد نشاط اجتماعی، جشنواره زمستان بیدار در منطقه طهرستان خلخال با استقبال بی نظیر علاقه مندان روبرو شد.

وی اظهار داشت: بر اساس ارزیابی عملکرد ادارات میراث فرهنگی شهرستان های مختلف از سوی اداره کل میراث فرهنگی استان، این شهرستان پس از مشگین شهر در رتبه دوم جای گرفته است.

شایقی گفت: دستیابی به اهداف تعیین شده از سوی اداره کل برای ادارات شهرستانی از جمله برگزاری جشنواره های زمستان بیدار، حفظ و حراست از آثار باستانی، توسعه صنعت گردشگری، تکمیل پروژه های نیمه کاره گردشگری از جمله راه اندازی ساختمان دایمی صنایع دستی شهر خلخال پس از هشت سال تعطیلی و راه اندازی مجدد موزه میراث فرهنگی پس از پنج سال تعطیلی از عوامل مهم در کسب این موفقیت در سال گذشته می باشد.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خلخال گفت: در توسعه صنعت گردشگری هم این اداره با اجرای سیاست های حمایتی از سرمایه گذاران طرح های گردشگری منطقه موفق به دستیابی به اهداف پیش بینی شده از جمله پرداخت تسهیلات بانکی به مجریان طرح های در حال اجرای گردشگری در مناطق نمونه گردشگری و فراهم کردن ساز و کار آغاز چند طرح گردشگری توسط سرمایه گذار بخش خصوصی شده است.

وی اظهار کرد: در سال گذشته با تشکیل و راه اندازی جامعه تاسیسات گردشگری، مراکز اقامتی و هتلداران شهرستان های خلخال و کوثر به عنوان نخستین شهرستان استان، زمینه برای صدور پروانه فعالیت مراکز گردشگری و اقامتی در خلخال فراهم شد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa