پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل

اجلاس اکو باید به صورت ویژه اطلاع رسانی شود

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/19
گردشگری
201 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: اجلاس اکو ظرفیت بزرگی برای اردبیل در حوزه گردشگری سلامت محسوب می شود و این موضوع باید به صورت ویژه اطلاع رسانی شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه هماهنگی با اعضای اتاق بازرگانی اردبیل، تصریح کرد: اجلاس اکو ظرفیت بزرگی برای اردبیل در حوزه گردشگری سلامت محسوب می شود و این موضوع باید به صورت ویژه اطلاع رسانی شود.

وی گفت: این اجلاس یکی از مهم ترین رویدادهای گردشگری استان خواهد بود و به توجه به محوریت گردشگری سلامت و جذب سرمایه گذار در این حوزه لازم است مردم نیز در جریان این اجلاس قرار بگیرند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه اردبیل ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری سلامت و گردشگری تندرستی دارد، ادامه داد: این قابلیت ها نیازمند برخی از زیرساخت های بهداشتی و درمانی است که نیازمند توجه و حمایت ویژه سرمایه گذاران این بخش است.

فلاحی اضافه کرد: با توجه به بازار بسیار گسترده کشورهای عضو اکو گردشگران این کشورها می تواند پتانسیل بالقوه ای برای استفاده از ظرفیت های گردشگری سلامت از جمله امکانات آبدرمانی در سطح استان باشند.

وی افزود: این اجلاس فرصتی است که برای بهره برداری از آن تمامی دستگاه های اجرایی و سازمان های مربوطه اعم از دولتی و بخش خصوصی باید ما را همراهی کنند تا بتوانیم نتیجه مطلوبی از آن حاصل کنیم.



شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa