پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

استاندار اردبیل خبر داد

حمایت از بخش خصوصی برای راه اندازی هتل بیمارستان در اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/17
سرمایه گذاری
154 0

استاندار اردبیل گفت: حمایتهای همهجانبه از سرمایهگذار بخش خصوصی برای راهاندازی یک هتل بیمارستان استاندارد در اردبیل صورت میگیرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، اکبر بهنام‌جو صبح امروز در جلسه با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل با اشاره به اینکه سرمایه‌گذار بخش خصوصی متشکل از پزشکان برای راه‌اندازی بیمارستان استاندارد اعلام آمادگی کردند، اظهار داشت: مسئولان استان نیز حمایت همه‌جانبه‌ای از این سرمایه‌گذار انجام می‌دهند تا این پروژه در اردبیل با موفقیت ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه در بحث واگذاری زمین و ارائه تسهیلات به سرمایه‌گذار این پروژه اقدامات اساسی انجام می‌شود، افزود: امیدواریم تا سرمایه‌گذار مجموعه بتواند بدون نگرانی و هیچ گونه دغدغه‌ای نسبت به راه‌اندازی این مجموعه اقدام نماید.

استاندار اردبیل تصریح کرد: سرمایه‌گذاران مجموعه نیز باید زمانبندی و مکان‌سنجی پروژه را در اسرع وقت اعلام کنند و بعد از بررسی‌های کارشناسی زمان شروع عملیات اجرایی این پروژه مشخص شود که ما نیز با جدیت دنبال راه‌اندازی این پروژه هستیم.

بهنام‌جو گفت: باتوجه به اینکه بیمارانی از کشورهای مختلف به ویژه کشور آذربایجان به اردبیل می‌آیند نیاز است یک بیمارستان استاندارد در استان اردبیل راه‌اندازی شود تا بتوانیم به مراجعه‌کنندگان خدمات بهداشتی و درمانی ویژه‌ای ارائه دهیم.

وی بیان کرد: بعد از راه‌اندازی این بیمارستان می‌توان هتلی نیز در کنار این مجموعه احداث کرد که این هتل در فازهای بعدی پروژه قرار دارد که برنامه‌ریزی اساسی برای راه‌اندازی این پروژه نیز مبنای کار است.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/12        IPRasa