پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی اردبیل

رشته های منسوخ صنایع دستی در اردبیل احیا می شود

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/14
صنایع دستی
297 0

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: رشته های منسوخ صنایع دستی مانند مسگری در اردبیل، شال بافی در خلخال و اوجاق قراقی در مغان در استان اردبیل احیا می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ملکه گلمغانی زاده در اولین سمینار روسای شهرستان های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در سال ۹۸ که با حضور معاونین اداره کل برگزار شد، تاکید کرد: رشته های منسوخ صنایع دستی مانند مسگری در اردبیل، شال بافی در خلخال و اوجاق قراقی در مغان در استان اردبیل احیا می شود.

وی افزود: در سال رونق تولید به دنبال ایجاد بازارچه های دایمی و غیردایمی صنایع دستی در استان خواهیم بود که در حمایت از تولیدات صنعتگران انجام خواهد گرفت.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان داشت: در حوزه آموزش صنایع دستی نیز اقدامات ویژه ای انجام گرفته که مقدمه ای برای فعالیت در صنایع دستی خواهد بود.

گلمغانی زاده ادامه داد: برنامه ریزی های لازم جهت دریافت نشان بین المللی جغرافیایی برای رشته قلم زنی نیز در حال انجام است که امیدواریم این موضوع در آینده نزدیک محقق شود.

وی اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در طول تابستان و با مناسبت های ویژه در شهرستان ها و برگزاری نمایشگاه آثار صنایع دستی هنرمندان استان همزمان با اجلاس اکو از جمله برنامه های ما خواهد بود.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa