پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی اردبیل

تورهای طبیعت گردی ساماندهی می شود

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/12
گردشگری
302 0

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در راستای برخورد با تورهای غیرمجاز و توسعه برنامه های گردشگری در سطح استان، تورهای طبیعت گردی در استان اردبیل ساماندهی می شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، صغری  فرشی در جلسه ساماندهی دفاتر خدمات گردشگری تصریح کرد: در راستای برخورد با تورهای غیرمجاز و توسعه برنامه های گردشگری در سطح استان، تورهای طبیعت گردی در استان اردبیل ساماندهی می شود.

وی گفت: ساماندهی دفاتر خدمات مسافرتی و دفاتر و ارایه برنامه های عملیاتی در خصوص تورهای طبیعت گردی و تورهای خارجی و داخلی از مهم ترین برنامه ها و اهداف معاونت گردشگری استان است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان داشت: آژانس ها و دفاتر گردشگری نباید خارج از قانون و ضوابط فعالیت داشته باشند.

فرشی تاکید کرد: ابهام زدایی و تعریف ضوابط و دستورالعمل برای اجرایی کردن این تورها و و برخورد قانونی با تورهای غیرمجاز از جمله برنامه های ما در سال جاری است.

وی بیان داشت: اطلاع رسانی در خصوص تورهای غیرمجاز و همچنین برنامه های حمایتی از تمامی دفاتر خدمات گردشگری نیز از جمله اقدامات اداره کل در این خصوص خواهد بود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه تورهای طبیعت گردی به منظور افزایش شور و نشاط اجتماعی برگزار می شود، افزود: افزایش نظارت بر نحوه عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری  و همچنین رعایت موازین اخلاقی، اسلامی و قانونی از جمله برنامه های ما در این زمینه است.

فرشی عنوان کرد: در این رابطه با هماهنگی دستگاه محترم قضایی و مجموعه نیروی انتظامی برای سالم سازی و فعالیت در حوزه برگزاری تورهای طبیعت گردی تا یک ماه آینده نسبت به ساماندهی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری نیز اقدامات لازم به عمل خواهد آمد.

وی اضافه کرد: در هفته آتی نشست هماهنگی با حضور مدیران عامل و نیز مدیران فنی و دفاتر خدمات مسافرت گردشگری و نیز راهنمایان گردشگری فعال در این حوزه به همراه مدیران دستگاه های دخیل در این موضوع از جمله معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل، اداره کل ورزش و جوانان، مجموعه نیروی انتظامی، دستگاه قضایی برگزار خواهد شد.شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa