پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

دادستان اردبیل مطرح کرد

حمایت ویژه از سرمایه گذاری در بخش گردشگری

نویسنده : روابط عمومی 1398/02/08
سرمایه گذاری
294 0

دادستان اردبیل در بازدید از پروژه پل معلق شیشه‌ ای هیر از حمایت ویژه از سرمایه گذاری در بخش گردشگری در سطح استان اردبیل خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر عتباتی در بازدید از پروژه پل معلق شیشه‌ ای هیر از حمایت ویژه از سرمایه گذاری در بخش گردشگری در سطح استان اردبیل خبر داد و افزود: ظرفیت های خوبی در سطح استان وجود دارد که توجه به این ظرفیت ها می تواند باعث رونق گردشگری و به تبع آن رونق اقتصادی در استان شود.

وی گفت: تمهیدات ویژه ای برای استقبال و پذیرایی از گردشگران خارجی در استان شروع شده است که این روند باید تسریع شود.

عتباتی تصریح کرد: زحمات زیادی برای احداث مجموعه پل معلق شیشه ای هیر انجام گرفته است و همچنین اقدامات خوبی نیز برای رفع مشکلات پیش روی این مجموعه با دستگاه های مرتبط انجام گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل بیان داشت: گردشگری می تواند فرصت مناسبی برای ایجاد رونق اقتصادی در استان باشد که لازم است در این خصوص با برنامه ریزی عمل شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تحمیل تحریم های ناجوانمردانه توجه به رونق تولید در حوزه گردشگری می تواند با ایجاد زیرساخت ها و حمایت از بخش خصوصی انجام گیرد که در نهایت می تواند باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه و استان شود. شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/02        IPRasa