پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبر داد

برنامه ریزی برای جذب گردشگران عرب | افزایش 45 درصدی اقامت در زمستان

نویسنده : روابط عمومی 1397/12/13
گردشگری
605 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برنامه ریزی برای جذب گردشگران عرب به استان اردبیل خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی با اعلام این خبر افزود: برنامه‌های توسعه گردشگری نیازمند تقویت زیرساخت‌ها به ویژه خط پروازی خارجی است و لازم است است از ظرفیت گردشگران عرب نهایت بهره را ببریم .

وی افزود : اقلیم منحصر به فرد و برخورداری از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متعدد موجب شده تا اردبیل یکی از قطب‌های سفر برای گردشگر و مسافر قلمداد شود و بتواند پاسخگوی سلایق متنوع گردشگری باشد.

فلاحی درباره طرح زمستان بیدار با هدف رونق گردشگری زمستانی و ادامه برنامه های این طرح ، تصریح کرد: زمستان بیدار با تاکید استاندار اردبیل در دستور کار قرار گرفته و جشنواره‌های متنوعی در قالب آن در تمامی شهرستان های استان  درحال اجراست .

وی با بیان اینکه زمستان بیدار منجر به معرفی گسترده اردبیل در سطح کشور شده است، بیان کرد: در عین حال به اذعان جامعه هتل‌داران ضریب اشغال تخت‌ها که در زمستان سال گذشته به طور میانگین 15 درصد بود، به واسطه این رویداد به 45 درصد افزایش یافت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اظهار کرد: در ادامه برنامه‌های زمستان بیدار، ستاد خدمات سفر نیز در استان فعال شده و امسال برنامه‌های متنوعی برای مسافران نوروزی در دستور کار دارد.

فلاحی با بیان اینکه نوروز سال آینده به دستور استاندار اردبیل، آمار مسافران نوروزی راستی آزمایی خواهد شد، اظهار کرد: بحث احصا آمار با همکاری پارک علم و فناوری و از طریق گوشی همراه مسافران ورودی انجام می‌شود که طرحی پایلوت بوده و برای اولین بار اردبیل مجری آن است.

 

                     

 

 

 

گردشگر اردیبل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/05/12        IPRasa