--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل

مطالعه منطقه نمونه گردشگری سردابه انجام میشود

نویسنده : روابط عمومی 1397/12/09
سرمایه گذاری
3005 0

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشکری استان اردبیل از انجام زیرساخت های منطقه نمونه گردشگری سردابه اردبیل خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشکری استان اردبیل ، نادر فلاحی در جلسه بررسی مشکلات مجتمع گردشگری قیه سویی سردابه  گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته مطالعه منطقه نمونه گردشگری سردابه انجام می‌شود تا این مسیر به یکی از قطب‌های گردشگری استان تبدیل شود.

مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشکری استان اردبیل با اشاره به این که منطقه سردابه اردبیل ظرفیت‌های خوبی در بخش گردشگری دارد افزود: فراهم کردن زیرساخت‌های گردشگری منطقه اولویت اساسی است که این زیرساخت‌ها را با همکاری دستگاه‌های مربوطه ایجاد می‌کنیم.

او  افزود: میراث فرهنگی اعتباراتی برای ساماندهی جاده منتهی به منطقه سردابه تخصیص داده که از یکی از ملزومات توسعه گردشگری در این منطقه است .

فلاحی گفت: در حال حاضر در مناطق ییلاقی و سردابه اقدامات خوبی انجام شده و درصدد هستیم در آستانه عید نوروز برای استقبال از گردشگران فراهم کنیم  تا زمینه لازم برای حضور گردشگران در این منطقه  و استفاده از ظرفیت‌های این منطقه بکر گردشگری مهیا شود .

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:  دو منطقه سردابه و هیر در اردبیل مورد توجه ویژه اداره کل میراث فرهنگی استان قرار گرفته و در این دو منطقه پروژه‌های گردشگری مهمی مبنای کار است و پروژه‌های مهمی اجرا می‌شود.

فلاحی از اجرای طرح زمستان بیدار در این منطقه خبر داد و افزود: این جشنواره با حضور مردم و مسئولان 17 اسفند ماه برگزار می‌شود.

سردابه

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1402/07/05        Brandidea