--%>
هیدر
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر
FA EN
پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
هیدر\

بیانیه؛

حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه

نویسنده : روابط عمومی 1397/11/21
میراث فرهنگی
1535 0

بیانیه اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

22 بهمن ماه روز جشن اسلامی و ملی مردم ایران و روز استقلال ، آزادی جمهوری اسلامی است. چنین روزی یادآور پایان یافتن رنج‌های دیرینه دوران تلخ ستم شاهی و دوران وابستگی به قدرت‌های استعماری است.

   یوم‌الله 22 بهمن؛ روز شکست قدرت استکبار جهانی در برابر قدرت منطق ایران اسلامی است . و حضور حماسی و انقلابی ملت بزرگ ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نمایش اتحاد و اقتدار ملی و انسجام اسلامی و حفظ و تقویت وحدت میان مردم و مسئولان نظام و متضمن امنیت نظام وکشور در برابر گزند حوادث روزگار خواهد بود.

   ملت همیشه در صحنه، بیدار و آگاه ایران اسلامی با حضور در آوردگاه عظیم اراده‌های برخاسته از بطن جامعه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ضمن حمایت از آرمان‌های انقلاب، شهدا و امام شهدا، شعار « مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل » سر داده  و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند کوبید و نقشه‌های شوم و فتنه‌های پیچیده استکبار جهانی را نقش بر آب خواهند کرد.

کارکنان اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آمادگی خود در مشارکت همه جانبه  همراه مردم فهیم، هوشیار و انقلابی این استان اعلام  میدارد که  بار دیگر اتحاد و انسجام ملت و خشم انقلابی خود را از نظام سلطه ابراز نمایند و نقش الهام بخش خود را بار دیگر در روند بیداری اسلامی ایفا نمایند و بر حفظ و حراست از استقلال آزادی خود و ایستادگی در برابر زیاده خواهی آمریکا و صهیونیسم و پاسداری از خون شهیدان تاکید و پافشاری نماید و حقارت آمریکا در افکار عمومی ملل مسلمان و ملت ایران را در برابر دیدگان جهانیان فریاد بزند.

 

روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

21/11/1397

حضور

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   CopyRight 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1402/03/12        Brandidea