پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

سرپرست معاونت صنایع دستی استان اردبیل

بیش از 800 پروانه تولید صنایع دستی در اردبیل صادر شد

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/30
صنایع دستی
511 0

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور بیش از 800 پروانه تولید صنایع دستی انفرادی و کارگاهی در این استان طی سال جاری خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ملکه گلمغانی زادهصبح دوشنبه با اعلام این خبر تصریح کرد: تاکنون بیش از 18 هزار پروانه تولید صنایع دستی در استان صادر شده است.

او به تولید بیش از 60 رشته صنایع دستی در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: تولید صنایع دستی به دلیل اشتغال زایی و درآمدزایی مطلوب آن مورد حمایت است.

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: حمایت از تولیدات هم در بخش راه اندازی کارگاه ها و هم در ادامه فروش و بازاریابی محصولات انجام می شود.

به گفته گلمغانی زاده در بخش راه اندازی کارگاه های تولید تسهیلات مشاغل خانگی  با نرخ بهره اندک ارائه می شود که امسال 545 مجوز پشتیبان و مستقل تسهیلات مشاغل خانگی صادر شده است.

او اضافه کرد: در بخش فروش نیز بازارچه های فصلی و نمایشگاه های صنایع دستی دایر می شود که می تواند در سطح گسترده نسبت به تبلیغ و اطلاع رسانی تولیدات و فروش محصولات منجر شود.

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به جذب اعتبار احداث اولین نمایشگاه و بازارچه دائمی صنایع دستی در استان، افزود: این نمایشگاه نیز اثرات مطلوبی در فروش و معرفی تولیدات به دنبال خواهد داشت.

پروانه تولید صنایع دستی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/12        IPRasa