پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل

پژوهشکده گردشگری، اقتصاد توریسم زمستانی اردبیل را مطالعه کند

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/15
گردشگری
215 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خواستار مطالعه اقتصاد توریسم زمستانی اردبیل توسط پژوهشکده میراث فرهنگی و گردشگری شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی ظهر شنبه در این خصوص تصریح کرد: با توجه به اجرای برنامه های پایلوت گردشگری زمستانی ضروری است، پژوهشکده میراث فرهنگی و گردشگری سازمان میراث فرهنگی برنامه مطالعاتی تعریف کند.

نادر فلاحی تصریح کرد: گردشگری زمستانی یکی از فرصت های رونق اقتصادی مناطق است و لازم است در خصوص تاثیرات اقتصادی آن مطالعات جامعی صورت گیرد.

او افزود: جشنواره زمستان بیدار که با بیش از 60 عنوان برنامه در سه ماهه زمستان امسال پیش بینی شده که به صورت پایلوت کشوری در اردبیل قطب برف ایران اجرا می شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: این اقدام با هدف خروج گردشگری از وضعیت فصلی مطرح شده تا بتوان با کمک گردشگری اقتصاد مناطق را فعال کرد.

فلاحی افزود: هرچند گردشگری محور نخست توسعه اردبیل است اما به سود مطلوب اقتصادی دست نیافته و لازم است در این خصوص اقدامات جامعی صورت گیرد که تعریف برنامه زمستان بیدار با این منظور انجام شده است.

زمستان بیدار

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa