پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

با استقبال پرشور شهروندان؛

جشنواره زمستان بیدار اردبیل در خلخال آغاز به کار کرد

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/15
گردشگری
155 0

اولین جشنواره ملی زمستان بیدار اردبیل در شهرستان خلخال آغاز به کار کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این مراسم جشنواره «زمستان بیدار»  را طرح جامعی جهت رونق گردشگری زمستانی اردبیل دانست.

نادر فلاحی تصریح کرد: این طرح از سوی استاندار محترم عنوان شده و در قالب یک ماموریت از سوی دستگاه های اجرایی به ویژه میراث فرهنگی دنبال می شود.

او افزود: اداره کل میراث فرهنگی استان جشنواره زمستان بیدار را در سه محور تبلیغ و معرفی جاذبه ها با بسیج رسانه ها و گروه های مردمی، تعریف رویداد و تقویت تاسیسات گردشگری دنبال می کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به تعریف 60 عنوان برنامه در 12 هفته برای تمامی شهرستان ها اشاره کرد و گفت: این برنامه ها در تمامی شهرستان ها تعریف شده و جاذبه های کمتر شناخته شده شهرستان ها معرفی می شود.

فلاحی اضافه کرد: در راستای تقویت تاسیسات گردشگری موافقت اصولی سه پیست اسکی صادر شده و در خصوص احداث مجتمع های آبدرمانی مطابق با استانداردهای جهانی با گروه های مختلف علمی و گردشگری مذاکره شد.

او تصریح کرد: دو هدف کلان در این جشنواره ها دنبال می شود که شامل جذب گردشگر به ویژه گردشگر خارجی و افزایش ماندگاری مسافران است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: زمستان بیدار طرحی محدود به یک یا دو ماه نبوده و در واقع طرحی با هدف رونق گردشگری زمستانی این استان است که می تواند الگویی برای سایر استان ها باشد.

گفتنی است این جشنواره با استقبال بسیار گرم مردم آغاز شد و با اجرای موسیقی محلی، تیوب‌سواری، تیراندازی به اهداف پروازی، اسکی و ساخت تندیس‌های یخی همراه بود.

زمستان بیدار

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa