پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبر داد؛

اختصاص 150میلیارد تومان تسهیلات برای احداث هتل ستاره در اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/13
سرمایه گذاری
382 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای احداث هتل ۵ ستاره در اردبیل خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی اظهار کرد:  150 میلیارد تومان تسهیلات برای احداث یک هتل ۵ ستاره در شهر اردبیل اختصاص داده شده است.

وی گفت: استان اردبیل به لحاظ برخورداری از قابلیت‌های متعدد گردشگری نیازمند ارتقاء خدمات در این حوزه است که در این خصوص با پیگیری‌های استاندار محترم و اداره کل میراث فرهنگی از احداث این هتل حمایت‌های ویژه‌ای انجام گرفت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تصریح کرد: سرمایه‌گذار این هتل بومی استان اردبیل بوده و در حوزه گردشگری فعالیت‌های قابل توجهی در سطح کشور داشته است.

فلاحی ادامه داد: موافقت اصولی برای احداث این پروژه توسط معاونت سرمایه‌گذاری اداره کل صادر شده و با اختصاص این تسهیلات عملیات اجرایی آن در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل از تمامی طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری حمایت ویژه‌ای انجام می‌دهد و در حال حاضر ۱۸۲ پروژه در قالب موافقت اصولی و پیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۸۰ درصد در سطح استان در حال انجام است.

تسهیلات بانکی

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa