پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل

راه اندازی موزه اسناد تاریخی اردبیل در دست بررسی است

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/12
میراث فرهنگی
314 0

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: راه اندازی موزه اسناد تاریخی در مدرسه «جعفر اسلامی» در دست بررسی است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی ظهر چهارشنبه در دیدار با مسئول نمایندگی وزارت امور خارجه در استان اردبیل تصریح کرد: در موزه اسناد، فرصتی جهت نمایش اسناد تاریخی استان فراهم می شود.

او در خصوص نمایش بخشی از اسناد تاریخی موجود در نمایندگی وزارت امور خارجه استان در این موزه قول مساعد داد و تاکید کرد: بعد از راه اندازی موزه، نمایندگی وزارت امور خارجه می تواند نسبت به انتقال این اسناد اقدام کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خواستار معرفی قابلیت های استان در خارج از کشور شد و تصریح کرد: انتظار ما معرفی توانمندی ها و کمک دستگاه های اجرایی در جذب گردشگر خارجی است.

فلاحی با یادآوری تدارک برنامه های جشنواره زمستان بیدار و اعلام آن به نمایندگی وزارت امور خارجه اضافه کرد: این رویداد فرصتی برای جذب گردشگران خارجی است و دستگاه های مرتبط متولی می توانند با انعکاس رویدادها و توانمندی ها در افزایش سفر گردشگران خارجی نقش ایفا کنند.

او خواستار تعامل هر چه بیشتر نمایندگی امور خارجه با میراث فرهنگی استان شد و تاکید کرد:مرزی بودن اردبیل فرصت قابل توجهی برای جذب گردشگری خارجی است.

موزه اسناد اردبیل

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa