پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی اردبیل

هدف اصلی سرمایه گذاری در سرعین چند بعدی کردن جاذبه های گردشگری است

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/04
سرمایه گذاری
380 0

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: خارج کردن سرعین از جاذبه های تک بعدی و چند بعدی کردن جاذبه های گردشگری هدف اصلی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این شهرستان است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی صبح امروز با اعلام این خبر افزود: باید در این زمینه از تمامی ظرفیت های شهرستان سرعین برای جذب گردشگران استفاده کنیم.

او تصریح کرد: ارتباط شهر سرعین با سایر مناطق نمونه گردشگری و روستاهای هدف گردشگری از جمله اهدافی است که امیدواریم با برنامه ریزی منسجم به آن دست پیدا کنیم.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: یکی دیگر از اهداف ما برای جذب سرمایه گذار در این حوزه افزایش ماندگاری مسافران و گردشگران در این شهر است.

محمودی بیان کرد: اکثر طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری در این شهرستان در راستای خارج کردن گردشگری شهرستان سرعین از حالت تک فصلی است که در راستای سیاست های زمستان بیدار است.

او گفت: ارایه پروژه های خلاقانه و متفاوت و همچنین تعریف و برنامه ریزی المان ها و معماری خاص برای حوزه های مورد مطالعه از جمله دیگر اولویت های ما در شهرستان سرعین است.

شهرسرعین

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa