پنل ورود ورود
نام کاربری :
رمزعبور :
از نو
 
تغییر رنگ پس زمینه
 
 
 
 
 
 
 
قلم
تغییر نوع قلم
1- نازنین
2- نسیم
3- یکان
4- کودک
5- Tahoma
6- Arial
سایز
A
A
A
A
A
A
A
FA
EN
هیدر
هیدر
هیدر

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل خبر داد؛

صدور مجوز احداث کمپینگ در ارتفاعات بالای 3 هزار متر اردبیل

نویسنده : روابط عمومی 1397/10/02
سرمایه گذاری
369 0

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور مجوز احداث کمپینگ در ارتفاعات بالای 3 هزار متر این استان خبر داد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی صبح یکشنبه با اعلام این خبر تصریح کرد: با توجه به اینکه به لحاظ زیست محیطی ساخت و ساز در ارتفاع بالای سه هزار متر ممنوع است، مجوزهای سرمایه گذاری صرفا برای استقرار کمپینگ و چادر صادر می شود.

 او افزود:به عنوان مثال پناهگاه دوم کوه سبلان در ارتفاع بالای سه هزار متر یک سازه کانکس است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان متذکر شد: رعایت قوانین و ضوابط زیست محیطی در پروژه های سرمایه گذاری قویا مورد تاکید بوده و در ارتفاعات نیز مطابق همین ضوابط عمل می شود.

محمودی با اذعان به قابلیت های متعدد استان اردبیل در ورزش کوهنوردی حرفه ای اضافه کرد: اداره کل رونق ورزش های زمستانی را با هدف رونق گردشگری زمستانی و در راستای تحقق زمستان بیدار اردبیل دنبال می کند.

بهره برداری از دو پیست اسکی تا پایان سال آینده

او افزود: بر همین اساس پروژه های سرمایه گذاری که با رعایت ضوابط و مقررات پیشنهاد شود، تا مرحله بهره برداری مورد حمایت است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در خصوص پروژه های سرمایه گذاری در دست احداث مرتبط با گردشگری زمستانی تصریح کرد: مجوز احداث دو پیست اسکی صادر شده و در مرحله ساخت هستند.

محمودی تصریح کرد: یکی از این دو پیست اسکی با نام آلوارس دو یا اوجور در مجاور پیست اسکی آلوارس سرعین در حال احداث است و دیگری در ارتفاعات و مجاور آبدرمانی شابیل احداث می شود.

او افزود: هر دو پروژه در ارتفاع دو هزار و 300 تا سه هزار متر احداث می شوند و مطابق قول مساعد سرمایه گذار تا پایان سال 98 به بهره برداری خواهند رسید.

احداث کمپینگ

شماره تلفن : 4533234050

فکس : 4533232986

ایمیل : mirasardabil[at]gmail.cim

آدرس : اردبیل ،بزرگراه شهدا،حدفاصل فلکه ججین وپل علی آباد ;کدپستی5613951851

©   Copy Right 2016

تمامی حقوق برای اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل

آخرین بروز رسانی : 1399/03/11        IPRasa